10-daagse van de Geestelijke Gezondheid samen koorkletsen
10-daagse van de Geestelijke Gezondheid
van 1 tot 10 oktober
De 10-daagse van de Geestelijke Gezondheid gaat elk jaar door van 1 t.e.m. 10 oktober, dan zetten we samen met tal van organisaties het belang van geestelijke gezondheid en veerkracht in de kijker. In 2024 en 2025 is het thema ‘omgaan met moeilijke perioden‘. Doe je mee?

Neem een momentje in deze razendsnelle wereld!

Gun jezelf een pauze, scroll rustig naar beneden, lees alles en geniet van de foto’s. Zo mis je geen enkel belangrijk detail! Een kleine moeite die je zeker geen spijt van zult krijgen!
Samen zingen in het koor! Koor Kletsen nodigt je uit voor een vrolijke sing-along met de grootste hits en tijdloze klassiekers voor iedereen.
Waarom?

Omdat samen zingen je verbindt, een flinke dosis energie geeft, je laat ontspannen, je gelukspunten laat stijgen, je jong houdt en je in beweging brengt! 🎶✨ is goed voor het brein
Of je nu een doorgewinterde zanger bent of gewoon van muziek houdt, er is een plek voor iedereen bij Koor Kletsen.

We geloven dat muziek geen grenzen kent en dat het een prachtige manier is om nieuwe vrienden te maken en oude vriendschappen te versterken. Dus kom langs, voel de ritmes, laat je stem horen en ervaar de magie van samen zingen. Vergeet niet je vrienden en familie mee te nemen voor een onvergetelijke muzikale namiddag vol plezier en harmonie. We kijken ernaar uit je te zien en samen de kracht van muziek te vieren! 🎤💫
op 20/11/2024 van 14u30 tot 16u
In de kapel van De Veldbornstraat 3300 Tienen
Ik heb de buitenkant van de kapel, waar het muziek- en zangfestival plaatsvindt, in zwart-wit geflitst om de nostalgische vibes van deze plek extra te laten knallen!
Zwartwitfotografie laat de juweeltjes van een gebouw echt knallen!
De contrasten tussen licht en schaduw zorgen ervoor dat de architectonische details tot leven komen. De lijnen en vormen worden benadrukt, waardoor de structuur een tijdloze elegantie krijgt. Zwartwitfotografie legt de nadruk op textuur en patroon, waardoor de schoonheid van elk bouwmateriaal zichtbaar wordt. Het is alsof je de ziel van het gebouw kunt voelen, zonder afgeleid te worden door kleur. Deze vorm van fotografie nodigt de kijker uit om dieper te kijken en de subtiele nuances van het ontwerp te waarderen.
Ik heb deze schitterende foto’s uit de vergetelheid gehaald op mijn Vieuwbug-Kanaal!
(vandaar de linken onder de foto’s hier beneden) Je ziet meteen: die kapel is zo adembenemend dat de kiekjes die ik eerder schoot, wereldwijd de sterren van de show zijn geworden! 🌟📸
Elke foto vertelt een uniek verhaal, en het lijkt wel alsof de eeuwenoude muren van de kapel hun geheimen fluisteren door de lens. De zachte lichtinval en de gedetailleerde architectuur brengen een bijzondere sfeer tot leven die je meevoert naar een andere tijd. Mensen van over de hele wereld hebben gereageerd met bewondering en verwondering, en het is prachtig om te zien hoe een enkel beeld zoveel emoties kan oproepen. Het is alsof de kapel zelf een levend kunstwerk is dat zijn schoonheid deelt met iedereen die ernaar kijkt.
De kapel zelf is een plek vol geschiedenis en charme, met prachtige architectuur die een perfecte achtergrond biedt voor elk evenement.
Het licht dat door de kleurrijke glas-in-loodramen valt, creëert een magisch effect dat de ruimte tot leven brengt. De voorbereidingen zijn al in volle gang en het belooft een onvergetelijke ervaring te worden. We zorgen voor een warme ontvangst en een ambiance die je meteen in de feeststemming brengt. Tot snel!
Photos inside the Chapel of the Brothers Alexians in Tienen Belgium from Theo-Herbots-Photography Award winner on VIEWBUG.
Die oude kerken en kapellen zijn gebouwd in een tijdperk zonder muziekinstallaties,
waardoor de priesters en zangkoren, die fier vooraan stonden, hun preken en gezangen met volle kracht door de ruimte lieten galmen. En nu, met ons muziekoptreden in deze kapel, gaan we diezelfde magie herbeleven! We staan vooraan en maken indruk op iedereen die binnenkomt! 🌟🎶
Hier is een glimp van hoe Roos en haar gitarist vorig jaar de sterren van de hemel repeteerden! Welke koren dit jaar het podium gaan bestormen? Dat blijft een spannende verrassing!
Photos inside the Chapel of the Brothers Alexians in Tienen Belgium from Theo-Herbots-Photography Award winner on VIEWBUG.
Photos inside the Chapel of the Brothers Alexians in Tienen Belgium from Theo-Herbots-Photography on VIEWBUG.
Met de sfeervolle verlichting die zachtjes de eeuwenoude muren verlicht,
creëren we een ambiance die zowel nostalgisch als vernieuwend aanvoelt. De akoestiek van de kapel is perfect, elke noot en melodie weerkaatst op een manier die het publiek diep raakt. Terwijl de muziek begint, voel je de energie en passie die door de ruimte golft, een eerbetoon aan de tradities van vroeger en een viering van de kunst in het heden. Het is een bijzondere ervaring, een samensmelting van verleden en heden, die ons allemaal verbindt door de tijd heen.
Photos inside the Chapel of the Brothers Alexians in Tienen Belgium from Theo-Herbots-Photography Award winner on VIEWBUG.
Photos inside the Chapel of the Brothers Alexians in Tienen Belgium from Theo-Herbots-Photography on VIEWBUG.
Photos inside the Chapel of the Brothers Alexians in Tienen Belgium from Theo-Herbots-Photography on VIEWBUG.
Slotwoord: Als je die adembenemende presentatie over ons jaarlijkse muziek- en zangevenement hebt gezien
en al die schitterende foto’s hebt bewonderd van onze magische locatie, dan kunnen we niet anders dan denken dat je vandaag nog die datum in je agenda gaat krabbelen! En kom op, neem je vrienden mee voor een feestje dat je niet wilt missen! 🎶✨
Voor de avonturiers die de weg kwijt zijn, hier beneden de routebeschrijving via Google Maps! Wil je de wereld ook bekijken vanuit de lucht? Geen zorgen, klik gewoon op het vierkantje linksonderaan de kaart en laat de satellieten je de weg wijzen!
Iedereen is van harte welkom op dit evenement, maar omdat we een mega drukte verwachten, is het slim om je van tevoren in te schrijven! Dan kunnen wij ons voorbereiden op een fantastische opkomst! 🎉
Vergeet niet om je vrienden en familie uit te nodigen,

want hoe meer zielen, hoe meer vreugd! Er zullen tal van activiteiten en verrassingen zijn die je niet wilt missen. Of je nu komt voor de muziek, of gewoon voor de gezelligheid, er is voor ieder wat wils. We kijken ernaar uit om samen met jullie een onvergetelijke dag te beleven. Tot snel! 🌟
Is het voor Jou te omslachtig om te reageren via het delen via het Facebook-evenement (link hier benden), Kan U het altijd nog doen via het reactieformulier gans onderaan het bericht

Abonneren
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang onze meest recente verhalen in je inbox.
Wij houden evenmin van Spam als U, Uw gegevens worden niet gedeeld met derden.
Vergeet niet om na inschrijving op de bevestigingslink te klikken in Uw mail-Box. Dit is zo ingebouwd om U te beveiligen tegen Spam
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang onze meest recente verhalen in je inbox.
10-daagse van de Geestelijke Gezondheid
DEEL DEZE LEUKE BOODSCHAP OVER/ Koor Kletsen: Samen Zingen voor Geestelijke GezondheidEN SPREAD THE LOVE VIA DE SOCIALE-MEDIA-DEELKNOPPEN HIERONDER!

Het is een geweldige manier om positiviteit en verbondenheid te verspreiden binnen onze gemeenschap. Door de boodschap te delen, help je bij het opbouwen van een netwerk van mensen die geïnteresseerd zijn in lokale evenementen, nieuws en verhalen uit de regio. Laten we samen zorgen voor een bloeiende en betrokken gemeenschap door onze ervaringen en enthousiasme te delen!

Wij zijn ook te vinden op Social Media! Klik op de knoppen hieronder en kom gezellig met ons kletsen! 🎉
We kijken ernaar uit om je daar te ontmoeten en te horen wat je te vertellen hebt. Of je nu vragen hebt, feedback wilt geven, of gewoon een praatje wilt maken, we staan altijd klaar om met je in contact te komen. Volg ons voor de laatste updates, exclusieve content en leuke interacties. Tot snel op onze sociale kanalen! 🌟

Uw reacties op onze berichten zijn voor ons superbelangrijk!
Laat van je horen via het reactieformulier onderaan elke post en pagina. We kunnen niet wachten om te horen wat je denkt!
Jouw feedback helpt ons om onze inhoud te verbeteren en beter af te stemmen op wat jij interessant en nuttig vindt. Of je nu een vraag hebt, een suggestie wilt doen, of gewoon je gedachten wilt delen, we waarderen elke bijdrage. Samen kunnen we een levendige en betrokken gemeenschap opbouwen waar iedereen zich welkom voelt. Dank je wel voor je tijd en moeite om met ons te communiceren!
Meer berichten eerder gepubliceerd activiteiten St-Alexius
Wilt U meer weten over Roos Vos en Theo-Herbots?
Bezoek zeker ook eens de Homepagina
Ontdek meer van Herbots-Theo Blogger & Filip Callens in Tienen (Belgium)
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.











WEES NIET VERLEGEN, SCHRIJF HIER BENEDEN ⬇️⬇️ UW REACTIE ZIJ IS VAN HARTE WELKOM