Today these pictures made to participate in this photo contest
How do you capture the beauty of a sunset in a large metropolis or a small city? Show us how your favorite city looks during the sunset. From cityscapes shot from the outskirts of the city to people walking on the sidewalk of crossing main streets, capture beautiful sunsets and share your best shots with us.
Vandaag deze foto’s gemaakt om deel te nemen aan deze fotowedstrijd
Hoe vang je de schoonheid van een zonsondergang in een grote metropool of een kleine stad? Laat ons zien hoe uw favoriete stad er uitziet tijdens de zonsondergang. Van stadsgezichten die van de rand van de stad zijn geschoten naar mensen die op het trottoir lopen van het oversteken van hoofdstraten, prachtige zonsondergangen maken en je beste foto’s met ons delen
Beste lezer,
Mijn naam is Theo-Herbots en ik ben een gepassioneerde blogger en fotograaf uit België. Ik heb altijd al een passie gehad voor het vastleggen van mooie momenten en het delen van mijn ervaringen met anderen.
Op mijn blog schrijf ik over allerlei onderwerpen, zoals reizen, lifestyle, gezondheid en persoonlijke ontwikkeling. Ik vind het belangrijk om mensen te inspireren en te motiveren om het beste uit zichzelf te halen.
Naast mijn blog ben ik ook actief als fotograaf. Ik maak graag foto's van de natuur, steden en mensen. Mijn doel is om de schoonheid van het leven vast te leggen en anderen te laten zien hoe mooi de wereld kan zijn.
Ik hoop dat je door het lezen van mijn blog en het bekijken van mijn foto's geïnspireerd raakt en geniet van al het moois dat het leven te bieden heeft.
Met vriendelijke groet,
Theo-Herbots
Ps: Het zou Geweldig 👍zijn
1)indien U een reactie zou willen geven hier beneden
2) Mijn berichten zou willen delen op Sociale-Media met de Deelknoppen onder elk Bericht
Alvast bedankt 😀💞
PS: vergeet niet om mijn Homepagina Te bezoeken https://groetenuittienen.blog/
En bovenaan elk bericht vind je categorieën. Klik erop en voilà, je ziet alle berichten die al in die categorieën zijn verschenen!
Theo-Herbots bedankt u hartelijk voor uw bezoek en aandacht!
5 gedachten over “City Sunsets Photo Contest | fotowedstrijd”
This cookie is set by X to identify and track the website visitor. Registers if a users is signed in the X platform and collects information about ad preferences.
2 years
personalization_id
Unique value with which users can be identified by X. Collected information is used to be personalize X services, including X trends, stories, ads and suggestions.
2 years
external_referer
Our Website uses X buttons to allow our visitors to follow our promotional X feeds, and sometimes embed feeds on our Website.
Pragtige foto’s!
Bedankt,
Ik ben blij dat ik terug begonnen ben met deze hobby.
💖
I like the one on the top. Nice 😊
Gorgeous photos!